Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > IQ10-03BPSKT0S
IQ10-03BPSKT0S
IQ10-03BPSKT0S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IQ10-03BPSKT0S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IQ10-03BPSKT0S
Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX PNP 3MM NO M8
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1282 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela IQ10-03BPSKT0S Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX PNP 3MM NO M8 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1282 pcs Podatkovni list IQ10-03BPSKT0S Datasheet
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Sklop zaključka Connector Ščitenje Unshielded
Serija - Tip senzorja Inductive
Razdalja zaznavanja 0.118" (3mm) Frekvenca odziva 2kHz
Paket / primer Box Vrsta izhoda PNP-NO, 3-Wire
Druga imena 1055453
delovna temperatura -25°C ~ 75°C
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Ingress Protection IP68 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.118" (3mm) IP68 Box