Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > IQ10-06NPOKT0S
IQ10-06NPOKT0S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IQ10-06NPOKT0S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IQ10-06NPOKT0S
Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX 6MM NONFLUSH PNP NC M8
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 968 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela IQ10-06NPOKT0S Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX 6MM NONFLUSH PNP NC M8 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 968 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Sklop zaključka Connector Ščitenje Shielded
Serija - Tip senzorja Inductive
Razdalja zaznavanja 0.236" (6mm) Frekvenca odziva 2kHz
Paket / primer Module Vrsta izhoda PNP-NC, 3-Wire
Druga imena 1055462 delovna temperatura -25°C ~ 75°C (TA)
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Ingress Protection IP68 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.236" (6mm) IP68 Module