STB200N4F3
STB200N4F3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STB200N4F3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STB200N4F3
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
Product parameter
številka dela STB200N4F3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 33492 pcs Podatkovni list STx200N4F3
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 80A, 10V Odmik moči (maks.) 300W (Tc)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 75nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)