STB200NF04-1
STB200NF04-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STB200NF04-1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STB200NF04-1
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 40V 120A I2PAK
Product parameter
številka dela STB200NF04-1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 40V 120A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 69166 pcs Podatkovni list STP200NF04, STB200NF04(-1)
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja I2PAK Serija STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.7 mOhm @ 90A, 10V Odmik moči (maks.) 310W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Druga imena 497-3512-5 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 210nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V natančen opis N-Channel 40V 120A (Tc) 310W (Tc) Through Hole I2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)