STGWA40S120DF3
STGWA40S120DF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STGWA40S120DF3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STGWA40S120DF3
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 1200V 40A TO247-3L
(v ameriških dolarjih)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
številka dela STGWA40S120DF3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 1200V 40A TO247-3L Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12902 pcs Podatkovni list STGW(A)40S120DF3
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 15V, 40A Test Condition 600V, 40A, 15 Ohm, 15V
Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 35ns/148ns Preklop energije 1.43mJ (on), 3.83mJ (off)
Paket naprave za dobavitelja TO-247-3 Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 355ns Moč - maks 468W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-15630-5 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 129nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 1200V 80A 468W Through Hole TO-247-3
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A