STGWA60V60DF
STGWA60V60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STGWA60V60DF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STGWA60V60DF
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT BIPO 600V 60A TO247-3
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela STGWA60V60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT BIPO 600V 60A TO247-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 21819 pcs Podatkovni list STGW(A,T)60V60DF
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 60A Test Condition 400V, 60A, 4.7 Ohm, 15V
Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 60ns/208ns Preklop energije 750µJ (on), 550µJ (off)
Paket naprave za dobavitelja TO-247 Long Leads Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 74ns Moč - maks 375W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 42 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 334nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 80A 375W Through Hole TO-247 Long Leads Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 240A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A