Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > STM32L151VCT6
STM32L151VCT6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STM32L151VCT6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STM32L151VCT6
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs90 pcs180 pcs540 pcs1080 pcs
Product parameter
številka dela STM32L151VCT6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23217 pcs Podatkovni list STM32L151xC,152xC Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14) Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 32K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 256KB (256K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP Druga imena 497-17529
STM32L151VCT6-ND
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 83 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 8K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)