Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > STM32L151VCT6D
STM32L151VCT6D
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STM32L151VCT6D z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STM32L151VCT6D
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
(v ameriških dolarjih)
540 pcs
Product parameter
številka dela STM32L151VCT6D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23759 pcs Podatkovni list STM32L151xC,152xC Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14) Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 32K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 256KB (256K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 83
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 8K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 25x12b; D/A 2x12b