Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > STTH2003CG
STTH2003CG
STTH2003CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STTH2003CG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STTH2003CG
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela STTH2003CG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4702 pcs Podatkovni list STTH2003
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.25V @ 10A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 300V Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 35ns Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-12802-5
STTH2003CG-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 300V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A Številka osnovnega dela STTH2003C