Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > STTH2003CT
STTH2003CT
STTH2003CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STTH2003CT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STTH2003CT
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220AB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela STTH2003CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 74823 pcs Podatkovni list STTH2003
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.25V @ 10A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 300V Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 35ns Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-2743-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Through Hole TO-220-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 300V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A