Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Posamezni > SCHF12500
SCHF12500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCHF12500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCHF12500
Proizvajalec Semtech Corporation
Opis DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 457 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela SCHF12500 Proizvajalec Semtech Corporation
Opis DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 457 pcs Podatkovni list SLIMPAC
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Voltage - Peak Reverse (Max) Standard
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mA Napetost - razčlenitev -
Serija - RoHS Status Bulk
Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Odpornost @ Če, F -
Polarizacija Axial Delovna temperatura - spoj 100ns
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Številka izdelka proizvajalca SCHF12500
Razširjen opis Diode Standard 12500V (12.5kV) 500mA Through Hole Konfiguracija diode 1µA @ 12500V
Opis DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 17V @ 500mA
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 12500V (12.5kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Podobni izdelki
SCH74-470 Image
  • del #:SCH74-470
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 47UH 1.55A 230 MOHM