Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Posamezni > SCHF7500
SCHF7500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCHF7500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCHF7500
Proizvajalec Semtech
Opis DIODE GEN PURP 7.5KV 500MA AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 915 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela SCHF7500 Proizvajalec Semtech
Opis DIODE GEN PURP 7.5KV 500MA AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 915 pcs Podatkovni list SLIMPAC
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 10V @ 500mA
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 7500V Paket naprave za dobavitelja -
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 100ns Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 7500V 500mA Through Hole
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 7500V Tok - Povprečni popravek (Io) 500mA
Capacitance @ Vr, F -
Podobni izdelki
  • del #:SCHS2500
  • Proizvajalci:Semtech
  • Opis:DIODE GEN PURP 2.5KV 2A AXIAL
  • Na zalogi:1396
  • del #:SCH7500
  • Proizvajalci:Semtech