Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT3808AI-C2-33EB-20.000000T
SIT3808AI-C2-33EB-20.000000T
SIT3808AI-C2-33EB-20.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT3808AI-C2-33EB-20.000000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT3808AI-C2-33EB-20.000000T
Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 20MHZ OE
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SIT3808AI-C2-33EB-20.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 20MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18727 pcs Podatkovni list SiT3808SIT3808 Programmable Part Number Guide
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT3808 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 20MHz
natančen opis 20MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA