Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT3808AI-C2-33EB-27.000000Y
SIT3808AI-C2-33EB-27.000000Y
SIT3808AI-C2-33EB-27.000000Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT3808AI-C2-33EB-27.000000Y z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT3808AI-C2-33EB-27.000000Y
Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 27MHZ OE
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela SIT3808AI-C2-33EB-27.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 27MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18854 pcs Podatkovni list SiT3808SIT3808 Programmable Part Number Guide
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)