Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT8208AI-2F-28S-4.000000Y
SIT8208AI-2F-28S-4.000000Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8208AI-2F-28S-4.000000Y z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8208AI-2F-28S-4.000000Y
Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.8V, 4
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela SIT8208AI-2F-28S-4.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.8V, 4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35786 pcs Podatkovni list SiT8208 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.8V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT8208 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 4MHz
natančen opis 4MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA