Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT8208AI-2F-28S-40.000000T
SIT8208AI-2F-28S-40.000000T
SIT8208AI-2F-28S-40.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8208AI-2F-28S-40.000000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8208AI-2F-28S-40.000000T
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SIT8208AI-2F-28S-40.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30712 pcs Podatkovni list SiT8208 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.8V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT8208 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 40MHz
natančen opis 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA