Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT8918BE-33-33E-100.000000T
SIT8918BE-33-33E-100.000000T
SIT8918BE-33-33E-100.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8918BE-33-33E-100.000000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8918BE-33-33E-100.000000T
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SIT8918BE-33-33E-100.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 88886 pcs Podatkovni list SiT8918B Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT8918B Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 100MHz
natančen opis 100MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.1mA Osnovni resonator MEMS