Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT8918BE-33-33E-25.000000T
SIT8918BE-33-33E-25.000000T
SIT8918BE-33-33E-25.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8918BE-33-33E-25.000000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8918BE-33-33E-25.000000T
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SIT8918BE-33-33E-25.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 81058 pcs Podatkovni list SiT8918B Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)