Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8D517F20PB
8D517F20PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D517F20PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D517F20PB
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 20C 16#22D 4#12 PIN PLUG
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1544 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8D517F20PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 20C 16#22D 4#12 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1544 pcs Podatkovni list MIL-DTL-38999 Series III/EN3645 Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 17-20
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 20 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 5A, 23A Kontaktni material Copper Alloy