Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8D517F20PC
8D517F20PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D517F20PC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D517F20PC
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1134 pcs
Product parameter
številka dela 8D517F20PC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 20C 16#22D 4#12 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1134 pcs Podatkovni list MIL-DTL-38999 Series III/EN3645 Catalog
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 5A, 23A Kontaktni material Copper Alloy