8D519Z11PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D519Z11PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8D519Z11PA |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8D 11C 11#16 PIN PLUG |
Product parameter
| številka dela | 8D519Z11PA | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | 8D 11C 11#16 PIN PLUG | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 913 pcs | Podatkovni list | 8D519Z11PA-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 19-11 |
| Shell material | Aluminum | Shell Finish | Black Zinc Nickel |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-9744 | Usmerjenost | A |
| delovna temperatura | -65°C ~ 200°C | Število pozicij | 11 |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Lastnosti | Coupling Nut |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp |
| Trenutna ocena | 13A | Kontaktni material | Copper Alloy |