Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > 8D519Z11PC-LC
8D519Z11PC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D519Z11PC-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D519Z11PC-LC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 926 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela 8D519Z11PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 926 pcs Podatkovni list 8D519Z11PC-C Drawing8D Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-9747
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Opomba Contacts Not Included
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Black Zinc Nickel Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm)