8LT325B19PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT325B19PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8LT325B19PA |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8LT 19C 19#12 PIN RECP |
Product parameter
| številka dela | 8LT325B19PA | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 1079 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 25-19 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-18039 | Usmerjenost | A |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 19 |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Trenutna ocena | 23A | Kontaktni material | Copper Alloy |