8LT325B19PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT325B19PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8LT325B19PB |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8LT 19C 19#12 PIN RECP |
Product parameter
| številka dela | 8LT325B19PB | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 1665 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Druga imena | 1792-18041 | Usmerjenost | B |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 19 |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Trenutna ocena | 23A | Kontaktni material | Copper Alloy |