8LT325Z19SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT325Z19SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8LT325Z19SA |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8LT 19C 19#12 SKT RECP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
Product parameter
| številka dela | 8LT325Z19SA | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | 8LT 19C 19#12 SKT RECP | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 897 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 25-19 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Black Zinc Nickel |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-18529 | Usmerjenost | A |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 19 |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Flange |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstavi material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Trenutna ocena | 23A | Kontaktni material | Copper Alloy |