Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8LT325Z24PA
8LT325Z24PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT325Z24PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT325Z24PA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 835 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8LT325Z24PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 835 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Black Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-18537 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 13A, 23A Kontaktni material Copper Alloy