Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JBXEP2J12FQSDS
JBXEP2J12FQSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JBXEP2J12FQSDS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JBXEP2J12FQSDS
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela JBXEP2J12FQSDS Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1625 pcs Podatkovni list JBX Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 830V
Prekinitev Solder Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 2
Shell material Brass Shell Finish Chrome over Nickel
Serija JBX Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 12 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Trenutna ocena 7A