Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JBXEP2G16FQSDS
JBXEP2G16FQSDS
JBXEP2G16FQSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JBXEP2G16FQSDS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JBXEP2G16FQSDS
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela JBXEP2G16FQSDS Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1161 pcs Podatkovni list JBX Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 730V
Prekinitev Solder Ščitenje Shielded
Serija JBX Pakiranje Bulk
Druga imena SOU1820 Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Trenutna ocena 6A