Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JBXEP2G10FQSDS
JBXEP2G10FQSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JBXEP2G10FQSDS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JBXEP2G10FQSDS
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela JBXEP2G10FQSDS Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1728 pcs Podatkovni list JBX Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 830V
Prekinitev Solder Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 2
Shell material Brass Shell Finish Chrome over Nickel
Serija JBX Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Trenutna ocena 8A Kontaktni material -