JBXEP2G12FQSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JBXEP2G12FQSDS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | JBXEP2G12FQSDS |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 30 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | JBXEP2G12FQSDS | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1713 pcs | Podatkovni list | JBX Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | 830V |
| Serija | JBX | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | SOU1793 | Usmerjenost | G |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C | Število pozicij | 12 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Vstavi material | Polyetheretherketone (PEEK) | Ingress Protection | IP40 |
| Lastnosti | - | Tip pritrjevanja | Push-Pull |
| natančen opis | 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold | Trenutna ocena | 7A |