Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27467T23B53PC
MS27467T23B53PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27467T23B53PC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27467T23B53PC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
In Stock 1101 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS27467T23B53PC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
količina Na voljo 1101 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Green Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27467T23B53PC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A