Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > MS27467T23B53PL
MS27467T23B53PL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27467T23B53PL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27467T23B53PL
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
In Stock 2617 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela MS27467T23B53PL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
količina Na voljo 2617 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakiranje Bulk Druga imena SMS27467T23B53PL
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 53 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection -
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.726" (43.85mm) Vrsta kontakta Crimp