MS27468T25B24SC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27468T25B24SC-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MS27468T25B24SC-LC |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | MS27468T25B24SC-LC | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 1011 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Tip | For Female Sockets |
| Ščitenje | Unshielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 25-24 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Cadmium | Serija | MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | 1792-38841 |
| Usmerjenost | C | delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 24 | Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Vključuje | - |
| Barva ohišja | Olive | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |