MS27468T25B24SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27468T25B24SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MS27468T25B24SL |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Svinec brez svinca / RoHS neskladen |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| številka dela | MS27468T25B24SL | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT | Status svobodnega statusa / RoHS | Svinec brez svinca / RoHS neskladen |
| količina Na voljo | 1842 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Tip | For Female Sockets |
| Ščitenje | Unshielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 25-24 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Cadmium | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | SMS27468T25B24SL |
| Usmerjenost | N (Normal) | delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 24 | Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Bulkhead - Front Side Nut |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Materialna ocena vnetljivosti | - |
| Vstavi material | Thermoplastic | Ingress Protection | - |
| Vključuje | - | Barva ohišja | Olive Drab |
| Lastnosti | - | Tip pritrjevanja | Bayonet Lock |
| natančen opis | 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount | Material spenjanja oreškov, plating | - |