Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27656T13B4PA
MS27656T13B4PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27656T13B4PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27656T13B4PA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1592 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MS27656T13B4PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1592 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL C Shell Size - Vstavi 13-4
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Green Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27656T13B4PA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 4
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 13A