MS27656T13B4PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27656T13B4PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MS27656T13B4PB |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8LT 4C 4#16 PIN RECP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | MS27656T13B4PB | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 2068 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | C | Shell Size - Vstavi | 13-4 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-41907 | Usmerjenost | B |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 4 |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Flange |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Trenutna ocena | 13A | Kontaktni material | Copper Alloy |
| Končna debelina - parjenje | 50.0µin (1.27µm) | Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Receptacle, Male Pins | Barva | Olive Green |
| Odpiranje kabla | - | Material backshell, Plating | - |
| Aplikacije | Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
MS27656T13B4P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP - Na zalogi: