Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GGN12000
GGN12000
GGN12000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GGN12000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GGN12000
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.8-12PF 750V TH
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela GGN12000 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.8-12PF 750V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2824 pcs Podatkovni list PISTONCAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 750V
Velikost / dimenzija 0.312" Dia (7.92mm) Serija PISTONCAP®
Q @ Frek 500 @ 20MHz Pakiranje Bulk
Druga imena GGN12000-ND
SG9183
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.797" (20.24mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Glass natančen opis 0.8 ~ 12pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole
Capacitance Range 0.8 ~ 12pF Vrsta prilagajanja Side