Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GKG10015
GKG10015
GKG10015
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GKG10015 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GKG10015
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 3-10PF 100V TH
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela GKG10015 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 3-10PF 100V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 73648 pcs Podatkovni list Ceramic Dielectric Trimmer Caps
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm) Serija SURFTRIM® GKG
Q @ Frek 300 @ 1MHz Pakiranje Bulk