Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GKG10086
GKG10086
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GKG10086 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GKG10086
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 4947 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela GKG10086 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 4947 pcs Podatkovni list GKGzzz86 Drawing
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm) Serija SURFTRIM® GKG
Q @ Frek 500 @ 1MHz Pakiranje Bulk
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Ceramic
natančen opis 3 ~ 10pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Capacitance Range 3 ~ 10pF