Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RMCF0603JG16K0
RMCF0603JG16K0
RMCF0603JG16K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RMCF0603JG16K0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RMCF0603JG16K0
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 16K OHM 5% 1/10W 0603
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela RMCF0603JG16K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 16K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 19249913 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RMCF
Odpornost 16 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena RMC 1/16 16K 5% G