Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RMCF0603JG1K80
RMCF0603JG1K80
RMCF0603JG1K80
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RMCF0603JG1K80 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RMCF0603JG1K80
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.8K OHM 5% 1/10W 0603
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RMCF0603JG1K80 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.8K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13740072 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RMCF
Odpornost 1.8 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena RMCF0603JG1K80CT delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.8 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film