Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCP0603FTD39K2
RNCP0603FTD39K2
RNCP0603FTD39K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCP0603FTD39K2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCP0603FTD39K2
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 39.2K OHM 1% 1/8W 0603
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela RNCP0603FTD39K2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 39.2K OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5345326 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm) Serija RNCP
Odpornost 39.2 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena RNCP 0603 T1 39.2K 1% R