Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCP0603FTD3K30
RNCP0603FTD3K30
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCP0603FTD3K30 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCP0603FTD3K30
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.3K OHM 1% 1/8W 0603
(v ameriških dolarjih)
150000 pcs
Product parameter
številka dela RNCP0603FTD3K30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.3K OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4731950 pcs Podatkovni list RNCP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm) Serija RNCP
Odpornost 3.3 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 3.3 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film