Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > VM3JB100R
VM3JB100R
VM3JB100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VM3JB100R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VM3JB100R
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela VM3JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 470947 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±300ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Serija VM
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena VM 3 100 5% B