Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > VM3JB31R0
VM3JB31R0
VM3JB31R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VM3JB31R0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VM3JB31R0
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 31 OHM 3W 5% RADIAL
Product parameter
številka dela VM3JB31R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 31 OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 522562 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±300ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Serija VM
Odpornost 31 Ohms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 31 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound