Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HPL1005-2N0
HPL1005-2N0
HPL1005-2N0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HPL1005-2N0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HPL1005-2N0
Proizvajalec Susumu
Opis FIXED IND 2NH 980MA 140 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HPL1005-2N0 Proizvajalec Susumu
Opis FIXED IND 2NH 980MA 140 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4784 pcs Podatkovni list HPL Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Thin Film
Toleranca ±0.2nH Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija HPL Ocene -
Q @ Frek 15 @ 300MHz Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 408-1313-1
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 300MHz
Induktivnost 2nH Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm)
Frekvenca - Samozadostna 7GHz natančen opis 2nH Unshielded Thin Film Inductor 980mA 140 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Trenutna ocena 980mA