Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HPL1005-2N7
HPL1005-2N7
HPL1005-2N7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HPL1005-2N7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HPL1005-2N7
Proizvajalec Susumu
Opis FIXED IND 2.7NH 750MA 230 MOHM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HPL1005-2N7 Proizvajalec Susumu
Opis FIXED IND 2.7NH 750MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5444 pcs Podatkovni list HPL Series DatasheetHPL1005 Spec
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Thin Film
Toleranca ±0.2nH Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija HPL Ocene -
Q @ Frek 13 @ 300MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 408-1005-2
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 300MHz
Induktivnost 2.7nH Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm)
Frekvenca - Samozadostna 7GHz natančen opis 2.7nH Unshielded Thin Film Inductor 750mA 230 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max Trenutna ocena 750mA