Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CK45-R3FD151K-NR
CK45-R3FD151K-NR
CK45-R3FD151K-NR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CK45-R3FD151K-NR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CK45-R3FD151K-NR
Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 150PF 3KV RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CK45-R3FD151K-NR Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 150PF 3KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 726571 pcs Podatkovni list CK45-RR Series (GR, NR)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient R Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm)
Serija CK45-RR Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 445-2757
CK45R3FD151KNR
delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti High Voltage, Low Dissipation Factor Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Zmogljivost 150pF