Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CK45-R3FD152K-NRA
CK45-R3FD152K-NRA
CK45-R3FD152K-NRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CK45-R3FD152K-NRA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CK45-R3FD152K-NRA
Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1500PF 3KV RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CK45-R3FD152K-NRA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1500PF 3KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient R Velikost / dimenzija 0.571" Dia (14.50mm)
Serija CK45-RR Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 445-16030
CK45-R3FD152K-NRA-ND
CK45R3FD152KNRA
delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti High Voltage, Low Dissipation Factor
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose