Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CK45-R3FD221K-VRA
CK45-R3FD221K-VRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CK45-R3FD221K-VRA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CK45-R3FD221K-VRA
Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 220PF 3KV RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela CK45-R3FD221K-VRA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 220PF 3KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient R Velikost / dimenzija 0.295" Dia (7.50mm)
Serija CK45-RR Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm)
Lastnosti High Voltage, Low Dissipation Factor Stopnja napak -
natančen opis 220pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Zmogljivost 220pF